Виставка в ТРЦ " Комод"

26.05.2014 11:25    Handmake

Цієї весни ми активно приймаємо участь у handmade виставках та ярмарках.

Першою весняною презентацією магазину Handmake.org.ua стала ярмарка присвячена Дню матері. 

 

 

 

Треба сказати, що виставка пройшла на високому рівні. Всі майстри були заздалегідь попереджені про дату збору і організаційні моменти, На момент приїзду у кожного учасника було підготовлене робоче місце: красивий столик, вкритий скатертиною, стілець, табличка із номером. Все це дозволило одразу розпочати прикрашати своє робоче місце товарами власного виробництва.

 

 

Ярмарка розпочалась... Був досить непоганий потік людей.  Помітно, що пройшла реклама в інтернеті , плюс на вході промоутери роздавали листівки та запрошували відвідувачів Комоду до нас на ярмарку.

 

 

Щогодини проводились акційні знижки від майстрів. Окрім того, організатори влаштували лотерею і розіграли 2 прекрасних обручі від майстра Аліни Середюк.

 

 

А ще було багато вельми цікавих безкоштовних майстер-класів, а також зіркова гостя - переможець другого сезону шоу «МастерШеф», прекрасний кулінар та кондитер, весела і талановита Єлизавета ГЛІНСЬКА.

 

 

Щиро вдячні організаторам за чудовий настрій, дружню атмосферу та прекрасно організовану ярмарку! З нетерпінням чекаєм нових зустрічей  ;

 

 

0 1120 просмотров